Kamuran Akbay neyin peşinde?

Kamuran Akbay neyin peşinde?

Kamuran Akbay neyin peşinde?
22 Haziran 2022 - 14:51

Gebze’de ve Tuzla’da eksik ve yarım projeleriyle bir çok kişiyi mağdur eden Müteahhit Kamuran Akbay, algı çalışmalarıyla geçmişini silmeye çalışıyor. Gebze Emlak piyasasına hızlı bir şekilde giren, ancak imarı olmayan, iskan sorunu bulunan ve adeta yolu dahi olmayan çalışmalarla yüzlerce insanı mağdur eden Müteahhit Kamuran Akbay, yeniden Gebze piyasasında tutunmaya çalışıyor. White İnşaat projesi batan, kamuya yaptığı işler de yarım kalan Akbay, gerek sosyal medya gerekse yazılı medyada paylaşım ve haberleriyle tekrar piyasa çalışması yapıyor.

GEBZE’DE TUTUNMAYA ÇALIŞIYOR
Gebze ve Tuzla’da yol açtığı mağduriyetler ülke geneline yayılan Akbay’ın bu itibar çalışması kamuoyunda söylentilere neden oldu. Konutları sorunlu bir şekilde hak sahiplerine vermeye çalışan, bu nedenle batan ve kendini kurtarmak için sürekli şirket isimlerini değiştiren Akbay, Gebze’de yeni mağduriyetler oluşturmak için piyasada kalemşörleri aracılığıyla reklam derdinde.
ŞİKAYET DENİLİNCE AKLA GELEN İLK İSİM
Dünyanın en büyük internet arama sayfası Google’da adı yazıldığında binlerce şikayet konusu yer alan Kamuran Akbay'ın Gebze'de yarım kalan projesinden Gebze Belediyesinden geçtiğimiz dönem üst düzey isimler de daire almış ve mağdur oldukları için konutları satmak zorunda kalmışlardı.  Kendince ve kalemşörleri tarafından  bölgenin en iyi  Müteahhit'i  olduğunu zanneden Akbay vatandaşları mağdur ettiği yetmemiş gibi  sosyal medyadan gülen fotoğrafları ve özlü sözleriyle mesajlar veriyor. Kamuran Akbay, bir çok kez Tuzla'da yapacağı  projelerinin 2020 yılı  görselini paylaşsa da ancak 2022 Haziran ayı olmasına rağmen inşaat çalışmasına  bir türlü başlayamadı. Gebze' de iskan sorunu yüzünden ve yarım kalan işlerden dolayı bir çok kişiyi magdur eden Akbay bakalım  kaç kişiyi  daha mağdur edecek?

YORUMLAR

  • 0 Yorum