Siyaset ve iş dünyası bu düğüne akın etti

Siyaset ve iş dünyası bu düğüne akın etti

Siyaset ve iş dünyası bu düğüne akın etti
12 Haziran 2022 - 21:48

Şişecam Şişecam olalı böyle düğün görmedi! 

Şahin Yılmazel’in oğlu, rahmetli Abdullah Yılmazel’in torunu Ömer Yılmazel, Mutlu Ailesi’nin güzel kızları Miray ile dünyaevine girdi. Genç çiftin düğün törenlerine binlerce kişi katılarak Yılmazel ve Mutlu ailelerinin sevincine ortak oldu. 

Seçkin davetlilerin katıldığı düğünde nikahı Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz kıydı. Genç çiftin şahitliğini ise, TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman,  CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ,CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve eşi Sevgi Çiler, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ilçe yönetimi, Darıca ilçe başkanı Gökhan Aktaş ve ilçe yönetimi, Çayırova ilçe başkanı Cihan Soyluçiçek ve ilçe yönetimi, İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Karslılar Vakıf ve Federasyon Başkanlarının yanı sıra çok sayıda STK Başkan ve Yöneticileri, CHP Gebze,  Darıca ve Çayırova Belediyesi Meclis Üyeleri ile Yılmazel ve Mutlu ailelerinin eş, dost ve yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.

ARAÇ KUYRUKLARI BİTMEDİ

Gebze’de iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı ve büyük saygı duyduğu isimlerden birisi olan rahmetli Abdullah Yılmazel’in oğlu, CHP Gebze Belediye Meclis Üyesi Şahin Yılmazel’in oğlu Ömer Yılmazel’in düğün merasimi, bölgemizin bu alanda ki en önemli tesislerinden birisi olan Şişecam Tesisleri’nde gerçekleşti. 2 bin araçlık otoparkı, ulaşım kolaylığı ile bilinen Şişecam Tesisleri, Yılmazel Ailesi’nin davetlilerini ağırlamakta zorlandı. Uzun araç kuyruklarının olduğu düğün töreni için bir süre sonra giriş kapısından araç alınmadı ve davetliler, düğün alanına ulaşmak için yürümek zorunda kaldılar. 3 bini aşkın davetlinin katıldığı düğün töreni Şişecam Tesisleri’nin gördüğü en kalabalık düğünlerden birisi olarak da tarihe geçti. Muhteşem bir düğün töreni ile dünyaevine giren genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum